Home
Lista Forumurilor Pe Tematici
Home | Reguli | Inregistrare | Login

POZE HOME

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Profil morena28
Femeie
25 ani
Bistrita Nasaud
cauta Barbat
27 - 52 ani
Home / Politia orasului Mangalia / Scandal Mangaliei (Ce a facut politia ?! )  
Autor
Mesaj Pagini: 1
Administratorul
Administrator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1077




Ce masuri a luat POLITIA  orasului Mangalia ?!! Va spun eu ce masuri a luat: ZERO masuri , in loc  sa aplice legea si sa-i potoleasca  ei nu faceau decat  sa-i PAZEASCA. I-au pazit o saptamana  , cica pentru a proteja linistea oamenilor din Mangalia si nu a fi nimeni ranit .Ala se crede in suburbiile din   AMERICA  si se  bate cu pumnu in piept de mama focului ca-i omoara, in gasca chiar!!!  si POLITIA  da din umeri. Dute u ROMAN  si fa asa ceva. Iti iei CATAMAI  amenda........! 

!!Este parerea mea scrisa!! Tu ce parere ai despre acest filmulet ?!


_______________________________________




pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la