Home
Lista Forumurilor Pe Tematici
Home | Reguli | Inregistrare | Login

POZE HOME

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Ioana24
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
27 - 43 ani
Home / Primarul orasului Mnagalia / Mos Nicolae, in scoli (Tusac ) Moderat de Marlboro
Autor
Mesaj Pagini: 1
Administratorul
Administrator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1077
Primarul Mangaliei, Claudiu Tusac, a jucat, ieri, rolul lui Mos Nicolae in institutiile de invatamant din Mangalia. El a distribuit aprox. 3.000 de pachete cu dulciuri prescolarilor si scolarilor mici, din clasele primare, si le-a ascultat doleantele pentru darurile de Craciun. Primarul municipiului Mangalia i-a asigurat pe cei mici de toata dragostea lui si a promis ca ii va transmite lui Mos Craciun dorintele copiilor, dar numai daca si ei promit sa fie cuminti, sa-si asculte parintii si sa   

Parerea Dumneavoastra este importanta.   


_______________________________________




pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la